Coś więcej

IMPREZY BIZNESOWE

Bankiety

Zorganizuj elegancki bankiet z przepysznym bufetem, doskonałą obsługą kelnerską i niepowtarzalną atmosferą.

restauracja europejska Poznań
restauracja na Starym Rynku Poznań

Szkolenia

Szkolenie nie musi być organizowane w biurowcu. Zaskocz swoich gości niecodzienną i oryginalną scenerią oraz pysznymi przekąskami.

Kolacje

Myślisz o zorganizowaniu uroczystego spotkania firmowego? Restauracja na Starym Rynku to idealne miejsce na celebrowanie sukcesów Twojej firmy.

najlepsza restauracja w Poznaniu
miejsce na spotkania biznesowe Poznań

Prezentacje

Prezentacje w restauracji zyskują popularność. Do Twojej dyspozycji oddajemy profesjonalny projektor, ekran projekcyjny i duży monitor LCD. A w przerwie pyszne dania od naszych kuchennych mistrzów.

Imprezy okolicznościowe

Wesela

Planujesz uroczystość weselną? Poznański Stary Rynek to miejsce, które nie tylko zachwyci Ciebie i Twoich Gości, ale też pozwoli zapamiętać tę wyjątkową imprezę na całe życie.

miejsce na spotkania biznesowe Poznań
restauracja europejska Poznań

Jubileusze

Restauracja z duszą w sercu zabytkowego Poznania to doskonałe miejsce na celebrowanie ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich rocznicy.

Chrzciny

Pierwszy sakrament Twojego dziecka jest jednym z najważniejszych. To także uroczystość wymagająca elegancji i wytworności, które znajdziesz w NOVA Restaurant.

restauracja na Starym Rynku Poznań
najlepsza restauracja w Poznaniu

Komunie

Pyszne jedzenie, sprawna obsługa i przestrzeń dla pełnych energii dzieci, to przepis na udane przyjęcie komunijne, które możesz u nas zorganizować.

Catering

Jeżeli planujesz dużą imprezę plenerową, możemy przygotować dla Ciebie catering do 3000 osób w dowolnym miejscu w Polsce. Chętnie zadbamy też o uatrakcyjnienie imprezy występem krajowej lub zagranicznej gwiazdy estrady.

VOUCHER

Vocher do restauracji to jeden z najbardziej eleganckich prezentów.
Wypełnij poniższe pola i spraw radość swoim bliskim.

Dla kogo?
Od kogo?
Na jaką sumę?
telefon

NOVA Restaurant

Stary Rynek 94

61-773 Poznań

Poniedziałek-Czwartek 12-23

Piątek-Sobota 12-00

Niedziela 12-23